Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

“Ziedugravām” iegādājas spēcīgu palīgu

GATAVI DARBAM.  Aigars Leitāns ar jauno tehniku. Foto no sociālās aprūpes centra “Ziedugravas”

Skrīveru sociālās aprūpes centrā “Ziedugravas” saimniecisko darbu veikšanai iegādāts jauns traktors, kas nepieciešams sniega tīrīšanai ziemā un zāles pļaušanai vasarā. Tehnika jau izmēģināta un, turpinoties snigšanai, likta lietā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līdz šim sociālās aprūpes centrā bija vecs un sliktā tehniskajā kārtībā esošs T-40 markas traktors. Iestādes direktore Diāna Bebre-Kondrāte atzina — lai varētu veikt teritorijas sakopšanas darbus un nevajadzētu šos pakalpojumus pirkt, nolemts pirkt jaunu traktoru. Iegādāts “Kioti CK-3520” kopā ar sniega lāpstu un pļaujmašīnu-smalcinātāju. Tehnika ir jauna, un tā izmaksāja 27 000 eiro, kas bija no iestādes budžeta līdzekļiem.

— Iepriekš izpētījām piedāvājumu un tehniskos rādītājus, lai saprastu, kas mums piemērots, un iekļautos paredzētajā summā. Traktors mums ļoti nepieciešams, jo ziemā regulāri jātīra ceļš no centra līdz lielceļam, ko iepriekš par samaksu darīja cits pakalpojumu sniedzējs, bet tagad varēsim veikt paši. Tāpat jāpļauj zāle, jo teritorija ir liela. Turklāt traktors ir mazāks, tāpēc vieglāk būs appļaut zāli pagalmā un citviet, kur ar lielu tehniku piekļūt nav iespējams vai jāizmanto cits pļāvējs. Varēs notīrīt arī gājēju celiņus, — stāsta iestādes vadītāja.Darbs ar jauno tehniku uzticēts sociālās aprūpes centra saimnieciskās daļas vadītājam Aigaram Leitānam.” 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.