Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

“Ziedugravām” apstiprināts jauns vadītājs. Konkursam pieteicās 11 pretendenti

AINĀRS JUDEIKS, jaunais sociālās aprūpes centra “Ziedugravas” vadītājs. Foto no eliesma.lv

Skrīveru sociālās aprūpes centram no jūlija būs jauns vadītājs. Līdzšinējās direktores Diānas Bebres-Kondrātes vietā amatā stāsies Ainārs Judeiks.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Saskaņā ar Publisko aģentūru likumu sociālās aprūpes centram (SAC) “Ziedugravas” vadītāju pašvaldība ieceļ uz pieciem gadiem. Šogad, kad līdzšinējā vadītāja darba termiņš tuvojās beigām, izsludināja konkursu. Aizkraukles novada pašvaldība informē, ka tam pieteicās 11 pretendenti. Atlases un vērtēšanas komisija viņus vērtēja, ņemot vērā atbilstību konkursā izvirzītajām prasībām, un izvēlējās sešus pretendentus, kurus aicināja uz pārrunām. Viņu vidū bija līdzšinējais Cēsu sociālā dienesta vadītājs Ainārs Judeiks. Viņa kandidatūru vienbalsīgi atbalstīja visi novada domes deputāti.

Andrejs Judeiks trīs gadus vada Cēsu sociālo dienestu, bet kopumā vadošā amatā ir 27 gadus. “Staburagam” viņš pastāstīja, ka no Valmieras, kur pašlaik dzīvo, uz Aizkraukles pusi pārceļas ģimenes apstākļu dēļ. “Ziedugravās” bijis laikā, kad atvēra jauno aprūpes centra korpusu. Tāpēc uz jautājumu — kādas pārmaiņas sagaida centrs viņa vadīšanas laikā, jaunais direktors saka — vispirms jāiepazīstas ar vidi, darbiniekiem, un tikai tad varēs domāt par konkrētiem soļiem nākotnē. Idejiski tā būs virzīšanās uz ģimeniskas vides radīšanu. Tāda tendence šobrīd vērojama citviet pasaulē. No lielām telpām pārejot uz mazākām, tajā skaitā ģimenes tipa mājām. “Esmu cilvēcīgs vadītājs un vienmēr esmu priecājies par darbiniekiem, kas strādā šo grūto darbu. Aprūpes darbs nav gluži tas pats, kas strādāt veikalā. Tas ir kas daudz smagāks. Diendienā būt kopā ar cilvēkiem, viņu problēmām, vajadzībām,” saka Ainārs Judeiks. Kādu viņš sociālās aprūpes centru redz pēc pieciem gadiem? Viss atkarīgs no finansiālās situācijas valstī un pasaulē. Viņš arī novērtē to, ka priekšgājēja ir ielikusi labus pamatus un centrs darbojas, iztiekot ar saviem līdzekļiem.

Kā vēsta informācija Aizkraukles novada pašvaldības mājaslapā, Aināram Judeikam ir maģistra grāds sociālajā darbā ar specializāciju sociālā darba vadībā, viņš ieguvis arī sociālā darbinieka un sociālā pedagoga kvalifikāciju. Iepriekš Latvijas Medicīnas akadēmijā iegūta ārsta un rezidentūrā infektologa kvalifikācija. 

Projektu finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par materiāla saturu atbild laikraksts “Staburags”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.