Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Ziedam pumpuru nevar atvērt ar varu

Visas pagājušās nedēļas dienas paņēma darbs pie projekta, kuru piektdienas vakarā iesniedzu Valsts kultūrkapitāla fondam. Tas saistīts ar meistarklašu rīkošanu amatnieku apmācībai darbiem kultūrvēsturiskos objektos, ēkās, arī tādā kā Lielzalves muiža. Tā kā muiža ir reģionālas nozīmes kultūrvēsturisks piemineklis, jāraugās, lai to remontējot senie materiāli saderētu ar jaunajiem. Kā atklājās, mūsu pusē ir pavisam maz amatnieku, kuri varētu veikt šādu darbu. Vairāk viņu ir Zemgalē, Kurzemē, un tāpēc mums jāprasa amatniekiem no Liepājas, lai nāk palīgā darbos Zalvē. Meistarklases būs pamats amatu prasmēm, zināšanām, un varbūt kādu ieinteresēs šie restaurācijas darbi. Tie ir specifiski, katrs jāsaskaņo ar Nacionālo kultūras mantojuma pārvaldi.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.