Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Zemgales uzņēmējiem bez maksas iespēja apgūt e-prasmes

Aktualizējot e-adreses lietošanu, kas juridiskām personām no 2023. gada būs obligāta, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) programmas “Dari digitāli” ietvaros sadarbībā ar Zemgales reģiona kompetenču attīstības centru aicina uzņēmējus uz klātienes semināru “2023. gadam gatavs – e-adrese, e-paraksts un e-komercija”. Seminārs notiks 20. aprīlī plkst. 10.00 Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā Svētes ielā 33, Jelgavā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tikšanās laikā uzņēmējiem būs iespēja gan praktiski darboties un izveidot e-adresi un e-parakstu, gan arī uzzināt, kādas priekšrocības sniedz e-paraksta lietošana, kas tad īsti ir e-adrese un, kāpēc to izmantot saziņā ar valsts un pašvaldību iestādēm, kādus ieguvumus uzņēmumiem piedāvā e-komercija, kādi ir tiešsaistes pircēju tipi un viņu izvēli veicinošie aspekti, kā modelēt iespējamo pirkumu daudzumu un kādas platformas un izmaksas e-biznesa uzsākšanai izvēlēties.

Par semināra tēmām stāstīs un uz uzņēmēju jautājumiem atbildēs VARAM Projektu pārvaldības departamenta Digitālo prasmju veicināšanas projektu nodaļas vadītāja Liene Strazdiņa, Latvijas Valsts radio un televīzijas centra Korporatīvās komunikācijas daļas vadītāja Vineta Sprugaine un digitālās aģentūras CUBE Digitālās nodaļas vadītājs Kārlis Smiltens.

Paredzēta arī praktiska darbošanās: semināra apmeklētāji pasākuma laikā varēs izveidot savu e-parakstu un e-adresi. Līdzi jāņem eID karte un tās PIN kodi vai eParaksts mobile, vai personu apliecinošs dokuments un internetbankas piekļuves rīki.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lūdzam pieteikties semināra apmeklējumam līdz 19. aprīlim, zvanot 63012155 vai rakstot uznemejdarbiba@zrkac.jelgava.lv.

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas Sabiedrisko attiecību nodaļa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.