Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

“Zaķu lustes” Kokneses pamatskolā-attīstības centrā

Lieldienu zaķa gaidās.
G. Krukas foto

Kokneses pamatskolā-attīstības centrā viesojās ilgi gaidītais Lieldienu zaķis un aicināja ikvienu iesaistīties pasākuma “Lieldienu radošās darbnīcas” aktivitātēs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mācību priekšmetu skolotāji pa pāriem mērķtiecīgi noorganizēja un novadīja desmit aizraujošas, izglītojošas, izdomas bagātas un interaktīvas darbnīcas, izmantojot izglītības iestādē pieejamo bagātīgo tehnoloģiju un materiāltehnisko līdzekļu klāstu, motivējot skolēnus iedziļināties, līdzdarboties, sadarboties, iesaistīties pētnieciska rakstura darbībās, aktivizējot viņu radošās spējas un nostiprinot digitālās prasmes. Katrai klašu grupai bija iespēja darboties piecās savam vecumam un spējām atbilstošās darbnīcās.

Skolēni ar pašu gatavotajiem dekoriem.
S. Baltceres foto

“Zaķu lustes” pārsteidza ar trim raibiem un pūkainiem trušiem, kurus varēja gan samīļot, gan paņemt rokās, izraisot klātesošajos neviltotu prieku. “Olu tracis Lieldienās” izcēlās ar sportiskām, ritmiskām, jautrām stafetēm un atrakcijām sporta zālē. “Lieldienu cālīši” demonstrēja interaktīvo rotaļlietu meistarklasi. “Oliņ, boliņ!” skolēni darbojās pie interaktīvās tāfeles, meklējot atšķirības Lieldienu attēlos, kopīgi veidoja “Padlet” sienu. “Dekors — ola” aicināja uz kokapstrādes darbnīcām, kur varēja pagatavot krāsainus olas dekorus klases Lieldienu zaram, izzāģējot tos no finiera, noslīpējot un nokrāsojot marmora tehnikā. Arī pārējās darbnīcās ikvienu gaidīja kāds pārsteigums vai simboliska balviņa. Katrs skolotājs bija ieguldījis lielu darbu un padomājis, lai tieši viņa un pārinieka vadītās aktivitātes būtu visaizraujošākās un visspilgtāk paliktu atmiņā.

Jautri, izzinoši, atraktīvi ieskandētas Lieldienas. Prieks un gandarījums par paveikto!

Sanita Baltcere, Kokneses pamatskolas-attīstības centra direktores vietniece izglītības jomā

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.