Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Visvairāk pārkāpumu konstatē kokapstrādes uzņēmumos

Aizvadītajā gadā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona brigādes (VUGD ZRB) ugunsdrošības uzraudzības inspektori, daļu un posteņu komandieri veica 1186 ugunsdrošības pārbaudes, no tām 743 plānotas un 435 neplānotas. Izsniegti arī 217 atzinumi par atbilstību ugunsdrošības prasībām un 41 atzinums par būvobjekta atbilstību ugunsdrošības prasībām.
VUGD ZRB brigādes komandiera vietnieks Raimonds Kudlis skaidro: “Neraugoties uz Covid-19 izplatības ierobežošanai noteiktajiem pasākumiem, aizvadītajā gadā esam veikuši vairāk ugunsdrošības pārbaužu nekā 2020. gadā. Turpinājām pilnveidot savas digitālās prasmes un daļu jautājumu ar objektu pārstāvjiem īstenojām attālināti.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.