Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Visu, kas apgūts, pļaviņiete Karīna Davidova noliek pieredzes krātuvītē

Kā jau lielākā daļa jauniešu, arī pļaviņiete Karīna Davidova šobrīd devusies projām no dzimtās vietas, lai turpinātu izglītošanos. Arī pašai šķiet, ka pavisam nesen bija vidusskolas izlaidums, bet jau trešo gadu viņa ir studente. Karīna atzīst — aizvadīts piepildīts laiks. Kaut kas palicis un atstāts pagātnē, kaut kas joprojām sirdij tuvs, bet tik daudz vēl priekšā.
Pēc Pļaviņu vidusskolas beigšanas Karīna studē mārketinga un tirdzniecības vadību Biznesa augstskolā “Turība”, paralēli strādājot veikalā. Jauniete atzīst, ka, domājot par studijām, izvēle vienmēr bijusi par labu šai konkrētajai augstskolai un piesaistīja arī piedāvātā studiju programma.
— Bija jāmēģina, un tagad zinu, ka augstskolas izvēlē noteikti neesmu vīlusies. Studiju sākums gan bija grūts, jo iegadījās ar pandēmijas laiku, kad daudz kas notika attālināti. Tomēr kopumā esmu ļoti apmierināta, jo mācības ir interesantas. Tagad arī viss notiek klātienē, un tas man ļoti patīk. Nezinu, kā būs nākotnē, vai strādāšu šajā jomā, bet šobrīd viss ir labi, — saka Karīna.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.