Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Visi labākie radio tagad dzirdami Radio.lv

Jau vairākus mēnešus Latvijā darbojas online radio portāls RADIO.LV, kurā vienuviet dzirdamas visas Latvijas radio stacijas. Tas ļauj pilnīgi visiem Latvijas iedzīvotājiem, kam pieejams internets klausīties gan reģionālās, gan nacionālās apraides radiostacijas jebkurā vietā un laikā.

LR2, Skonto, SWH, EHR ir dzirdējuši visi, taču mums valstī ir fantastikas reģionālās vai nišas radio stacijas – Latgales radio, Merkurs, Kurzemes radio, radio “Rēzekne” un daudzas citas. Ja esat pieraduši klausīties tikai viena veida pārraides, būsiet patīkami pārsteigti par plašo daudzveidību, kas mums valstī ir pieejama.

Kā klausīties radio internetā?

Viss, kas nepieciešams, lai sāktu klausīties jums jau ir pie rokas – ierīce ar interneta pieslēgumu un motivācija. Atveriet radio portālu – http://radio.lv, izvēlieties radiostaciju un sāciet klausīties. Nekas cits vairāk nav vajadzīgs. Jums neviens neprasīs reģistrēties, izveidot profilu vai lejupielādēt aplikācijas. Klausies, ko izvēlējies, izvēlies, ko klausīties.

Labā ziņa – sākumā jau noskaidrojām, ka RADIO.LV skan visā Latvijā. Patiesībā to var izmantot, lai klausītos pārraides visā pasaulē. Daudzi Latvijas iedzīvotāji ārzemēs jau ir atklājuši šo iespēju un labprāt klausās Latvijas radio 1, 2 vai Latvijas kristīgo radio, dzīvojot Londonā, Berlīnē vai Stokholmā.

Kāda ir radio programma?

Radio.lv ir online radio portāls un satura izveide ir atkarīga no radiostaciju piedāvājuma. Mēs paši neveidojam saturu, līdz ar to tas, ko dzirdēsiet ir atkarīgs no jūsu izvēles.

Papildus Latvijas radio stacijām ir iekļauti arī krievu radio un vairākas ārzemju radiostacijas. Šāda pieeja nodrošina, ka tiek apmierinātas dažādas gaumes un vajadzības.

Populārākās radiostacijas šeit nemainīgi ir tās pašas, kas visu laiku ir bijušas Latvijas iedzīvotāju klausītāko radio topos – Skonto, Star FM, Top radio un EHR.

Plašāku informāciju par piedāvājumu varat iegūt apmeklēt radio mājaslapu – Radio.lv.

Vai radio skanēs arī mobilajā telefonā vai planšetē?

Jā, radio online tiešraides ir dzirdamas jebkurā ierīcē, kurā ir interneta pieslēgums un iespēja klausīties audio pārraides. Ņemot vērā, ka mobilo telefonu lietošana interneta satura pārlūkošanai ir ļoti populāra un nereti pat pārspēj parasto datoru vai portatīvo datoru izmantošanu arī šeit nav nekādi pārsteigumi. Ļoti liela daļa online radio tiešraižu tiek klausītas tieši izmantojot mobilo telefonu.

Visiem, kas vēlas klausīties radio caur internetu tagad ir radusies jauna iespēja, ko noteikti ir vērts izmantot. Ja vēlaties mūs atbalstīt, pastāstiet par šo iespēju arī citiem.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.