Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Virtuves mēbeles pēc pasūtījuma — stila un kvalitātes simbols

Virtuves mēbeles spēlē lielu lomu mūsu ikdienas sadzīvē. Patiesību sakot tieši virtuves iekārtojums ir tas, kas daudziem šo telpu padara par mīļāko vietu visā mājā. Mājīgas, ērtas taču tajā pat laikā funkcionālas un ergonomiskas virtuves mēbeles ir iespējams pasūtīt individuāli, lai virtuves telpa iegūtu otru elpu un galvenajam ģimenes pavāram būtu īsta laime tajā darboties. Pēc nostāstiem ir zināms, ka mājas ballītēs un neformālās pasēdēšanas reizēs, tieši virtuve ir tā vieta, kas kļūst par galveno pulcēšanās vietu. Kur nopirkt ideālu virtuves iekārtu un kā izvēlēties piemērotākos risinājumus dažāda izmēra virtuvēm? Dažādas virtuves, dažādām vajadzībām

Neatkarīgi no tā, vai virtuvi nepieciešams iekārtot nelielā studio tipa dzīvoklī, standarta daudzdzīvokļu namā, kur pulcēties ģimenei pie vakariņu galda, vai lielā privātmājā, kur platība ļauj virtuves iekārtojumam izplesties nedaudz lielākā mērogā. Pasūtot virtuvi pēc individuālām vēlmēm, tiek piesaistīts dizaineris, noņemti telpas mēri, piefiksēti vēlamie iekārtas mēri ar visām nepieciešamajām niansēm. Pie niansēm var minēt materiālus, no kuriem virtuve tiks izgatavota, furnitūru, kādas īpašas vēlmes un nianses, dizaina detaļas un tamlīdzīgas lietas. Virtuves iekārtu izgatavošanas laiks ir atkarīgs no izvēlētajiem materiāliem, sarežģītības un vēl dažiem faktoriem un tas va aizņemt pat nepilnu mēnesi. Uzstādīšanas darbi notiek vienas līdz divu dienu laikā, atkarībā no izmēriem un specifikācijas.

Kādēļ izvēlēties mēbeļu pasūtīšanu?

Santasmebeles.lv parūpēsies par katru klientu un atradīs optimālu risinājumu vēlmju un iespēju realizēšanai. Ja nepieciešams iekārtot virtuvi pilnībā no nulles – nav problēmu! Iespējams izvēlēties un iegādāties sadzīves tehniku un santehniku un visu atstāt zinošu darbinieku rokās. Ja esat apmierināts ar savu jau esošo tehniku – arī nav problēmu! Tā tiks jau ieprojektēta kopējā virtuves izskatā un nebūs nepieciešams iegādāties jaunas. Visas nianses, ko vēlaties iekļaut savā virtuvē, tiek izrunātas ar dizaineri un arī realizētas. Tā ir pasūtītu mēbeļu burvība – iespēja savā īpašumā iegūt tieši to, ko sirds kāro.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.