Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

“Viršu-A” tirdzniecības vietās degvielu naktī nevar nopirkt

Februārī Aizkraukles pusē vairākām “Viršu-A” degvielas uzpildes stacijām mainīts darba laiks. Kā informē uzņēmuma pārstāve, darba laiks no pulksten 6 līdz 23 noteikts “valstī esošās situācijas dēļ, kas saasinājusies saistībā ar Covid-19 straujo izplatību, tādējādi arī ietekmējot klientu plūsmu uzpildes stacijās”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai gan iepriekš bija vēstīts, ka “šī iemesla dēļ esam automātiskajā uzpildes stacijā Aizkrauklē, Kalna ielā, mainījuši darba laiku uz diennakts, lai uzpilde būtu pieejama klientiem ērtos laikos”, tomēr, kā pārliecinājās “Staburags”, informācija pie vārtiem vēsta, ka tā darbojas nepilnu diennakti — no pulksten 6 līdz 20.

Informācija no degvielas tirgotāja ir neviennozīmīga. Piemēram, par uzpildes staciju Aizkrauklē, Gaismas ielā, teikts: DUS “Gaisma” darba laiks — no 6 līdz 23. DUS “Gaisma” darba laiks šobrīd tiek samazināts līdz 1. martam, tomēr, situācijai valstī pasliktinoties, pastāv iespēja, ka darba laika ierobežojums šai stacijai var tikt mainīts atkārtoti. Savukārt Kalna ielas automātiskā uzpildes stacija jau drīzumā būs pieejama klientiem visu diennakti.

“Viršu-A” degvielu no pulksten 6 līdz 23 var iegādāties arī Pļaviņās, Vallē, Skrīveros, Jumpravas pusē “Dzelmēs”, Vecbebru stacijā “Bebri”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.