Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

“Virši-A” līdz 2024.gada beigām plāno atvērt 11 jaunas degvielas uzpildes stacijas

foto no virsi.lv

AS “Virši-A” līdz 2024. gada beigām plāno atvērt 11 jaunas degvielas uzpildes stacijas, to skaitam sasniedzot  kopumā 80. Šogad kompānija ir atvērusi četras jaunas degvielas uzpildes stacijas, palielinot degvielas uzpildes staciju tīklu līdz 69 stacijām. Uzņēmuma stratēģiskais plāns paredz, ka līdz 2024.gada beigām vajadzētu sasniegt 80 degvielas uzpildes staciju skaitu skaita.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Līdz ar to mums ir nedaudz vairāk kā divi gadi, lai sasniegtu šo mērķi. Tas ir pilnīgi reāls plāns, jo pēdējos gados atveram apmēram 3-5 jaunas stacijas gadā,” teica “Virši-A” valdes priekšsēdētājs Jānis Vība. 

Latvijas ekonomika lielākoties ir koncentrējusies ap Rīgu un Pierīgu, un tur vēl “Virši-A” nav pietiekami pārstāvēti, tādēļ liels fokuss ir tieši uz šo reģionu. Tajā pašā laikā Latvijā ir vēl lielas pilsētas un citas vietas, kur “Virši-A” degvielas uzpildes staciju pārstāvniecība būtu jānodrošina. 

“Mēs turpināsim degvielas uzpildes staciju tīkla attīstību, un jau pašlaik notiek projektēšanas darbi jaunām stacijām. Plānojam aktīvi virzīties uz priekšu, lai sasniegtu savu stratēģisko mērķi – 80 degvielas uzpildes stacijas staciju līdz 2024.gada beigām,” sacīja Vība. 

Viņš arī piebilda, ka vienas degvielas uzpildes stacijas izmaksas var sasniegt apmēram divus miljonus eiro, un, ja uzņēmums gadā būvē vairākas jaunas stacijas, tad tas ir būtisks investīciju apmērs.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.