Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Viņiem volejbols ir sirdī. Iršu volejbola komandai — 40!

Ivetas Skabas foto

Iršu pagasts var lepoties ne tikai ar savu vēsturi, bet arī volejbola komandu, kas tikko nosvinēja 40. jubileju. Uz svinīgo pasākumu sestdienas pēcpusdienā Iršu muižas klētī — magazīnā pulcējās esošie un bijušie sportisti, viņu atbalstītāji un pārējie, kurus vienoja atkalredzēšanās prieks, atmiņas un tradīcijas. “Tradīcijas veido vieta un cilvēki,” sacīja Iršu pagasta sporta dzīves vadītājs, kurš komandā spēlē no pirmās dienas un joprojām tur rūpi par to, Dzintars Greļs. “Vieta mums ir nemainīga, tie ir Irši. Cilvēki — tie, kuriem volejbols ir sirdī.”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Fotoprezentācijā Dzintars Greļs kavējās atmiņās par aizvadītajiem gadiem. Noteikti var teikt, ka tie pagājuši ar uzvaras garšu, jo neskaitāmas reizes iekarots goda pjedestāla augstākais pakāpiens. Par Iršu volejbolistu sasniegumiem liecināja arī izstādē izliktās fotogrāfijas, medaļas un kausi Iršu sporta hallē.

Sanākušo priekam muzicēja grupas “Bruģis” mūziķis, volejbolists, madonietis Sandris Sproģis. Komandu jubilejā sveica Iršu pagasta pakalpojumu centra vadītāja Lāsma Ruža-Riekstiņa, Bebru pagasta pakalpojumu centra vadītāja Jolanta Mašinska un sporta dzīves vadītājs Artis Zvejnieks.

Vairāk lasiet kādā no nākamajiem laikraksta “Staburags” numuriem.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.