Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Vineta un Elza ķer svētku egles Latvijas pilsētās

Aizkraukliete Vineta Cimdiņa un koknesiete Elza Suraka nav mierīgas mājās sēdētājas. Viņas labprāt dodas nelielos ceļojumos, iepazīstot skaistākās Latvijas vietas, arī tādā interesantā veidā, kā “ķerot” Lieldienu olas vai kā aizvadītā gada nogalē — Ziemassvētku egles.
Pie visa vainīgs kurjers
Vineta saka, viss sākās kovida laikā, kas pirms diviem gadiem visus iespundēja mājās. Ciemoties un pulcēties nedrīkstēja, pasākumi nenotika, bet pavadīt ilgu laiku četrās sienās vienkārši nebija iespējams, un Vineta nolēma doties dabā. 2021. gada pavasarī Lieldienu laikā, braucot pa Latviju, Vinetas uzmanību piesaistīja dažādie svētku noformējumi un krāšņās Lieldienu olas, kas bija izstādītas daudzās pilsētās. “Patiesībā pie visa vainīgs kurjers, kurš kļūdas pēc manu paciņu aizveda uz Ogri. Devos tai pakaļ. Tā kā ierobežojumu dēļ nebiju nekur bijusi, tad, ieraugot izrotāto pilsētu, man pārsteigumā iepletās acis. Ieraudzīju ļoti skaistu olu savā augumā un gribēju pie tās nofotografēties. Pašbilde īsti neizdevās, tāpēc lūdzu garāmgājēju palīdzību. Bilde izdevās skaista, tāpēc publicēju to savā “Facebook” lapā un joka pēc nolēmu izaicināt arī Elzu “ķert” Lieldienu olas. Tajā brīdī apkārt bija tik daudz negatīvā, ka gribējās kaut ko skaistu. Un mākslinieki pilsētās tiešām bija centušies,” stāsta Vineta.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.