Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Vietalvā vislielākās problēmas rada nekoptie ceļi un sabiedriskais transports

Vietalvas pagasta iedzīvotāji uz tikšanos bija atnākuši kuplā skaitā, kas citās vietās tā nav. Kā atzina Aizkraukles novada domes priekšsēdētājs Leons Līdums, tas liecina, ka cilvēkiem nav vienaldzīga vieta, kur viņi dzīvo, un tās attīstība.
Vietalva nav pats mazākais pagasts novadā, bet viens no tiem, kas atrodas tā pašā malā. Tā nereti cilvēku sarunās izskanējis — nomale, bet arī tur dzīvo cilvēki, dažādu vecumu, ar savām vajadzībām, arī jaunas ģimenes ar bērniem, un prieks, ka to kļūst vairāk. Lielākā sāpe Vietalvā, tāpat kā citur lauku reģionos, ir ceļi. Šobrīd “sāpīgākais” ir reģionālās nozīmes ceļš no Vietalvas uz Bitēm, kas ir valsts uzņēmuma “Latvijas Valsts ceļi” pārziņā. Vietalvietis Uldis Ērglis ir viens no vairāku māju iedzīvotājiem, kas dzīvo tā malā. Problēmas ar ceļu ir visu gadu — vasarās nepārtraukti jāelpo putekļi, ziemā, kad nobrauc sniega tīrāmā tehnika, nav iespējams iebraukt pagalmā, jo priekšā aizstumts valnis, kas vakarā jau nereti ir sasalis, bet pēc ceļa greiderēšanas uz visām pusēm un mājas pagalmā lido akmeņi. Turklāt ceļa virsma pēc greiderēšanas jau ir krietni zemāka par grāvja malu, un braukt pēc šo darbu veikšanas pa ceļu ir bīstami. Iedzīvotāji ne tikai vēlas, bet šobrīd jau prasa, lai tur uzklātu melno segumu.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.