Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Vietalvā atklāj patvaļīgu elektrības pieslēgumu

Ilustratīvs attēls.

25. jūlijā AS „Sadales tīkls” darbinieki apsekojot objektu Vietavas pagastā un konstatēja, ka ir bojāts elektropievada vads. Uzsākts administratīvā pārkāpuma process pēc Enerģētikas likuma 118.panta par elektroenerģijas pārvades vai sadales sistēmas bojāšanu. Tika konstatēts patvaļīgs elektrības pieslēgums, kā rezultātā tika bojāti elektrības vadi. Lieta izskatīšanai pēc piekritības tiks nosūtīta attiecīgās pašvaldības Administratīvai komisijai — informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Aiga Jansone.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

25. jūlijā Sērenes pagastā, „Viršu – A” degvielas uzpildes stacijā, 1978. gadā dzimis vīrietis ar automašīnu BMW uzbrauca nenoskaidrotam vīrietim, kurš, iespējams, guva miesas bojājumus. Automašīnas vadītājs aizgāja no notikuma vietas, pārkāpjot noteikto kārtību, kā arī cietušais vīrietis pametis negadījuma vietu. BMW vadītājs saukts pie administratīvās atbildības par traucējumu radīšanu vai ceļu satiksmes drošības nenodrošināšanu, uzsākot braukšanu vai braucot atpakaļgaitā pēc Ceļu satiksmes likuma 53. panta divpadsmitās daļas triju naudas sodu vienību apmērā, kas atbilst 15 euro.

Aizvadītajā diennaktī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Aizkraukles iecirknī saņemta informācija par 29 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Uzsākti divi kriminālprocesi, uzsākti 20 administratīvā pārkāpuma procesi, no tiem septiņi ceļu satiksmes jomā. Reģistrēti divi ceļu satiksmes negadījumi bez cietušām personām.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.