Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Vieniem sūnu ciems, citiem kulturāla vide. Bebros satraucas par muižas likteni un likumpārkāpējiem

Aizkraukles novada pašvaldības vadības, speciālistu un deputātu tikšanās ar iedzīvotājiem visa plašā novada pilsētās un pagastos, kas aizsākās gada sākumā, noslēdzās Bebros. Arī tur cilvēku interese par savas vietas attīstību un citiem jautājumiem bija liela.
Turpina labiekārtošanu
— Mēģināt dzīvot kopā tik atšķirīgiem bijušajiem novadiem ir pietiekami liels izaicinājums visiem. Tomēr, ja raugās uz to pozitīvi, tas ir pietiekami interesants izaicinājums, — atzina Aizkraukles novada domes priekšsēdētājs Leons Līdums. Kā citās šādās tikšanās reizēs, arī šajā viņš uzsvēra, ka jāspēj saskatīt visa novada kopainu, tomēr svarīgi uzklausīt katrā vietā dzīvojošos. To, ka cilvēkiem svarīgāks notiekošais un plānotais savā teritorijā, varēja izjust arī Bebros. Jautājumu bija daudz gan par Vecbebru muižas un bijušā tehnikuma turpmāko likteni, gan sadzīviskām lietām.
Bebru pagasta pakalpojumu centra vadītāja nepilnu gadu ir Jolanta Mašinska. Viņa informēja par paveiktajiem darbiem pēdējā laikā. Lielākais bija apgaismojuma izbūve ielu posmā pie ēkām “Avoti”, “Ziedi” un pirmsskolas izglītības iestādes “Bitīte”, kur ierīkoti jauni apgaismes stabi ar aprīkojumu.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.