Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Vienādas iespējas visiem

Laikā no šī gada 1. jūlija līdz 31. decembrim Pļaviņu biedrība “Jauniešu biedrība — CENTRS” īstenoja projektu “Viena iespēja VISIEM!” (identifikācijas Nr. VP2022/1-5). Projektā norisinājās dažādas aktivitātes, kas veicināja jauniešu piederības sajūtu un līdzdalību, dažādojot brīvā laika pavadīšanas iespējas, apgūstot dzīvei noderīgas zināšanas un kompetences, mazinot jauniešu mentālās veselības riskus, uzlabojot garīgo veselību, īpaši jauniešu ar ierobežotām iespējām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Evita Petenko, biedrības “Jauniešu biedrība — CENTRS” valdes priekšsēdētāja

Projektā aizvadītas 14 aktivitātes, kas Pļaviņu un to tuvākās apkaimes jauniešiem deva iespēju aktīvi un lietderīgi pavadīt laiku kopā. Galvenās projekta aktivitātes bija vērstas uz jauniešu ar ierobežotām iespējām iekļaušanu sabiedrībā, sekmējot šo jauniešu līdzdalību, pēc iespējas vairāk mazinot ietekmes, kas liedz iespējas jauniešiem socializēties, līdzdarboties jaunatnes jomas procesos un attīstībā.

Projekta “Viena iespēja VISIEM!” mērķis bija integrēt jauniešus ar ierobežotām iespējām aktīvo jauniešu kopienā, tādējādi veicinot jauniešu piederības sajūtu, dažādojot brīvā laika pavadīšanas iespējas, apgūstot dzīvei noderīgas zināšanas un kompetences, kā arī mazinot jauniešu mentālās veselības riskus, uzlabojot mentālo un garīgo veselību.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šis projekts ir apliecinājums, ka Pļaviņās dzīvo sociāli aktīvi jaunieši, kam ir svarīga lietderīga brīvā laika pavadīšana. Mēs apzināmies, ka katrs jaunietis ir vērtība, katram ir būtiska loma sabiedrībā, līdz ar to arī turpmāk svarīgi dažādot brīvā laika pavadīšanas iespējas, sniedzot ilgtermiņa ieguldījumu jauniešu attīstībā nākotnē. Paldies ikvienam, kas iesaistījās projekta aktivitāšu organizēšanā un koordinēšanā.

Aicinām ikvienu jaunieti 28. decembrī pulksten 10 piedalīties projekta noslēdzošajā aktivitātē — pārgājienā. Aktivitātes laikā dosimies pa vēl neizstaigātām meža takām, iepazīsim jaunus cilvēkus, dalīsimies atziņās par projektā piedzīvoto, kā arī aktīvi pavadīsim ziemas brīvlaiku.

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2022.2024. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.+

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.