Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Vieglatlētu panākumi Rīgā. Aizkraukles novada sporta skolas audzēkņi izcīnīja trīs čempiona titulus

1. vieta Latvijas U16 vieglatlētikas čempionātā telpās Kadrijai Amandai Birkānei. Gunta Bērziņa foto

Rīgā, Daugavas vieglatlētikas manēžā, aizvadīts Latvijas U16 čempionāts vieglatlētikā telpās. Aizkraukles novada sporta skolas audzēkņi izcīnīja astoņas godalgas, tostarp — trīs čempiona titulus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Veiksmīgas sacensības aizvadīja Kadrija Amanda Birkāne (treneris D. Kalniņš). Trīsoļlēkšanā koknesiete izcīnīja čempiones titulu ar 11,94 metrus tālu lēcienu, kas ir jauns viņas personīgais rekords. Jaunu labāko personīgo rezultātu jauniete uzrādīja arī augstlēkšanas sektorā — pārvarēta latiņa 1,65 metru augstumā un izcīnīta 2. vieta. Kārtējo reizi savu varēšanu kārtslēkšanas sektorā demonstrēja Sanita Skrimble (V. Veļčinskis). Sanita bija krietni pārāka par tuvāko sekotāju. Aizkraukliete par čempioni kļuva, pārvarot 3,70 metru augstumu, kas ir meistara klasifikācijas sniegums. 2. vietas ieguvējas rezultāts bija 2,95 metru.

1. vietas Latvijas U16 vieglatlētikas čempionātā telpās izcīnīja Sanita Skrimble kārtslēkšanā un Ričards Logins trīsoļlēkšanā. Gunta Bērziņa foto

Arī jauniešu konkurencē trīsoļlēkšanā uzvaru izcīnīja koknesietis — Ričards Logins (D. Kalniņš). Jaunietis aizlēca 12,75 metrus tālu. Tāllēkšanā viņam bronzas godalga (6 metri). Abās disciplīnās Ričards sasniedza jaunus personīgos rekordus. Kārtslēkšanas sektorā vēl vienu medaļu izcīnīja Ņikita Latiševs (V. Veļčinskis) — 2. vieta, pārvarot 3,60 metru augstumu. Četru kilogramu lodes grūšanā jaunietis izcīnīja bronzas medaļu (13,34 m).

Aizkraukles novada sporta skolas skrējēju kvartets priecēja ar izcīnīto 3. vietu 4×200 metru stafetes skrējienā. Panākumu kaldināja jau iepriekš minētie Ričards Logins, Ņikita Latiševs, kā arī Ņikita Aņenko un Reinis Cīrulis.