Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Vēl viens iemesls apmeklēt Likteņdārzu

Nesen esmu stājusies jaunā amatā — martā Kokneses fonda padome mani apstiprināja par vēl topošā Saieta nama vadītāju. Ar pilnu jaudu nams apmeklētājus sāks uzņemt no jūnija vidus. Manā pārziņā turpmāk būs ar saturu piepildīt gan Saieta namu, gan dārzu. Paredzēts, ka Saieta nams darbosies ne tikai vasarā, bet visu gadu.
Likteņdārzs savu sezonu atklāja ar Lielo talku, savukārt līdz šim mans lielākais rīkotais pasākums bija nesen notikušās Mātes dienas svinības un saulespuķu sēšana.
Apjomīgi pasākumi, un prieks, ka bija liela atsaucība gan no politiski represētajiem, gan ukraiņiem, kas šobrīd dzīvo Aizkraukles novadā. Domāju, šie cilvēki jutās ļoti pagodināti, ka rīkojām šādu akciju, un viņiem būtiski bija redzēt, ka izrādām šādu godu. Aizkustinoši bija klausīties viņu sagatavoto apsveikumu. Bija patīkami sadarboties ar Aizkraukles novada domi, redzēt atsaucību, ieinteresētību. Tās cilvēki gādāja par ukraiņu bēgļu nogādāšanu pasākumā, par karogu pacelšanu, sameklēja cilvēkus, kas tos paceļ mastos. Šis bija arī pirmais pasākums kopā ar Kokneses fonda komandu, un pārliecinājos, cik profesionāla tā ir, kā katrs no iesaistītajiem labi pārzina savus pienākumus, un katrs, pat mazākais, darbiņš bija paveikts ar vislielāko atbildību.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.