Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Vēl var nobalsot par labāko pastnieku

“Latvijas pasts” atgādina, ka vēl līdz 31. janvārim var nobalsot par labāko pasta darbinieku. Anketas var aizpildīt gan tiešsaistē lapā anketa.pasts.lv vai nosūtīt pa pastu ar jau apmaksātu piegādi — drukātās anketas ievietotas visos laikrakstu un žurnālu abonēšanas katalogos 2023.gadam, kas bez maksas tika piegādāti lasītāju pastkastītēs pirms abonēšanas kampaņas sākuma pagājušā gada oktobrī.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

VINETA KĻAVIŅA, “Latvijas pasts” vecākā sabiedrisko attiecību projektu vadītāja

Tradicionālo konkursu “Mans pastnieks” pasts izsludinājis jau 12. reizi. Tā mērķis ir noteikt un godināt labāko 2022. gada pastnieku un pasta nodaļas operatoru katrā Latvijas reģionā un Rīgā. “Latvijas pasts” patlaban saņēmis jau vairākus tūkstošus klientu aizpildītu labākā pasta darbinieka anketu, kas izsūtītas gan pa pastu, gan aizpildītas tiešsaistē.

Vienlaikus tā ir iespēja pateikt paldies savam pastniekam vai pasta nodaļas darbiniekam par viņa nozīmīgo darbu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pēdējo gadu notikumi pasaulē ir mainījuši sabiedrības skatījumu uz pasta nozari kopumā — brīdī, kad daudzām valstīm pandēmijas dēļ nācās atteikties no sabiedriskās dzīves, tieši pasta uzņēmumi bija tie, kas sevi apliecināja kā būtisku pakalpojumu sniedzēju, nodrošinot saikni starp iedzīvotājiem un uzņēmumiem ar tiem nepieciešamajiem pakalpojumiem.

“Latvijas pastā” strādā ap 3000 darbinieku aptuveni 150 dažādās profesijās, no kuriem būtiskāko daļu — aptuveni 70% — veido pastnieki un pasta nodaļu darbinieki. Katru darbdienu jebkuros apstākļos mūsu darbinieki piegādā tūkstošiem abonēto preses izdevumu, vēstuļu un sīkpaku, klienti tiek apkalpoti pasta pakalpojumu sniegšanas vietās un tiek nodrošināti dažādi citi pakalpojumi pat visnomaļākajās Latvijas lauku viensētās. Visvairāk pastnieku darbu novērtē seniori lauku reģionos, jo pastnieks bieži ir vienīgā saikne ar ārpasauli.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.