Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

VARAM paraksta sadarbības memorandu ar “Sēlijas asociāciju”

Memorands elektroniski parakstīts videokonferences laikā. Foto no Evijas Vectirānes albuma.

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Artūrs Toms Plešs parakstījis sadarbības memorandu ar biedrības “Sēlijas asociācija” priekšsēdētāju Eviju Vectirāni, lai stiprinātu ideju, informācijas un pieredzes apmaiņu; īpaši digitālo tehnoloģiju jomā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) un “Sēlijas asociācija” apņemas attīstīt un stiprināt sadarbību reģionālās un digitālās attīstības jomās, lai tostarp ar digitālo tehnoloģiju palīdzību saglabātu nacionālā kultūras mantojuma vērtības un nodrošinātu sēļu valodas dialekta ilgtspēju mūsdienu digitālajā telpā.

Ministrs Plešs: “Memorands ar biedrību “Sēlijas asociācija” paplašinās līdzšinējo kopdarbu un radīs stabilākus pamatus turpmākai sadarbībai – lai veicinātu Sēlijas izaugsmi, attīstītu digitālo risinājumu izmantošanu un saglabātu kultūrvēsturiskās vērtības, kas sniegs papildu impulsu arī visas valsts attīstībā.”

Biedrības priekšsēdētāja Vectirāne: “Biedrības “Sēlijas asociācija” valdes vārdā pateicos Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai un ministram Plešam par atbalstu un piedāvājumu noslēgt sadarbības memorandu. Tas parāda, ka asociācijas darbs ir novērtēts un svarīgs un mēs tiekam uztverti kā nozīmīgi partneri ceļā uz kopīgu mērķi – līdzsvarotu Latvijas attīstību un reģionu izaugsmi. Šis sadarbības memorands ir nākamais praktiskais solis, lai pašreizējā biedrības saime – dibinātāji, biedri un valde – turpinātu īstenot pirms 27 gadiem akadēmiķa J. Stradiņa un viņa domubiedru aizsākto darbu Sēlijas vēsturiskās zemes atdzimšanai.”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.