Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

VARAM ministra Artura Toma Pleša vizīte Aizkraukles novadā. Diskusijas par energoefektivitāti un atbalstu pašvaldībām.

Diskutē par energoefektivitāti un atbalstu pašvaldībām
Reģionālajā vizītē Aizkraukles novadu apmeklēja vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Arturs Toms Plešs, kurš tikās ar domes vadību, apmeklēja Vienoto valsts un pašvaldību klientu centru Aizkrauklē, jauno Aizkraukles novada vidusskolas mācību korpusu, Kokneses tūrisma informācijas centru, diskutēja par aktuālajiem novada investīciju projektiem un atbildēja uz laikraksta “Staburags” jautājumiem.
Klientu centru katrā pagastā
Valsts un pašvaldību vienotā klientu apaklpošanas centra vadītāja Laura Mikulova Aizkrauklē pastāstīja ministram par sava darba aktualitātēm, problēmām, kādām saskaras ikdienas darbā. Vadītāja norādīja, ka Aizkraukles klientu centrs atzīts par vienu no labākajiem valstī un mēnesī apkalpoto klientu skaits ir ļoti liels. Taču nākotnē darba apjoms vēl varētu pieaugt, jo valsts iestādes slēdz savus klientu centrus. Ministrs norādīja, ka nākotnē plānots klientu centrus izveidot katrā Latvijas pagastā, kur vien būtu šāda nepieciešamība.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (1)

  1. Domburšovā uzzināju ka pie Golubevas netiek Rīgas domes deputāti. Cik labi ka Laura mistram pastāstīja par sava darba līguma niansēm. Bravisimoo! Ordeni abiem

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.