Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Valsts prezidents iepazīstas ar situāciju Pļaviņās

Sandras Pumpures foto

Valsts prezidents Egils Levits šodien, 21. janvārī, apmeklēja Pļaviņas, kur tikās ar Aizkraukles novada domes priekšsēdētāju Leonu Līdumu un Pļaviņu apvienības pārvaldes vadītāju Andri Ambaini, lai iepazīstos un pārrunātu plūdu draudus, kas šogad piedzīvoti jau janvārī, un pilsētas gatavību krīzes situācijai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašvaldības pārstāvji informēja prezidentu par situāciju, riskiem ko rada Daugavas sašaurinājums pretī karjera, neļaujot ledus uz vižņu masai virzīties tālāk, ko iespējams varētu ietekmēt Pļaviņu HES, attiecīgā brīdī mainot ūdens līmeni. Tāpat aktualizēts jautājums par Daugavas krasta stiprināšanu Lielajā ielā, kur veidojas bīstama situācija. Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs jau izstrādājis krasta stiprināšanas projektu šajā vietā, bet valdībā pagaidām tas nav atbalstīts.

Tālāk Valsts prezidents Egils Levits devās uz Jēkabpili, lai iepazītos ar esošo stāvokli plūdu skartajā pilsētā, kā arī ar novada un dažādu iestāžu un dienestu pārstāvjiem pārrunātu nepieciešamo ieguldījumu pilsētas infrastruktūras stiprināšanā pret plūdiem un citus jautājumus.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.