Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Valsts prezidents: Ģimenes ir Latvijas dārgums. Rīgas pilī sveikta arī Kreitālu ģimene no Pļaviņām.

20221207 Rīga. Latvija. Latvijas Valsts prezidents Egīls Levits. Valsts prezidents Egils Levits un Andra Levite kopā ar Latvijas daudzbērnu ģimenēm iededz egli pie Rīgas pils. Piedalās: Māra Upmane Holšteine, Juris Kalnišs. Foto / Ilmārs Znotiņš / VPK

Daudzbērnu ģimenes ir Latvijas dārgums, trešdien, svinīgā Ziemassvētku egles iedegšanas pasākumā Rīgas pilī tiekoties ar ģimenēm no dažādiem Latvijas novadiem, sacīja Valsts prezidents Egils Levits.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Ģimene ir dabiska vienība, kas nodrošina tautas tālākdzīvošanu un ilgtspēju. Arī Satversmē ir rakstīts, ka ģimene ir Latvijas valsts un sabiedrības pamatvērtība, un jūs to parādāt ikdienā,” ģimenes uzrunāja Levits.

Kā pasākumā pauda prezidents, ģimene un bērni ir dzīves piepildījums. Politiķis izteica pateicību gan savā, gan visas Latvijas sabiedrības vārdā par nozīmīgu, valstisku darbu, ko ģimenes veic, gādājot par saviem tuviniekiem.

Egles iedegšanas pasākumā piedalījās sabiedriski aktīvākās un radošākās Latvijas daudzbērnu ģimenes, kā arī ģimenes, kas pēc ilgstošas prombūtnes ārzemēs ir atgriezušās uz dzīvi Latvijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Valsts prezidents un kundze Andra Levite tikās ar Drandu ģimeni no Rīgas, Prošinu ģimeni no Salaspils, Brūkļu ģimeni no Rīgas, Makstnieku ģimeni no Talsu novada, Indriksonu ģimeni no Ventspils novada, Indriksonu ģimeni no Tukuma novada, Dambju ģimeni no Ludzas novada Zilupes, Klauču ģimeni no Rēzeknes novada Viļāniem, Valaiņu ģimeni no Preiļu novada Aglonas, Mandeju ģimeni no Kubulu pagasta Balvu novadā, Lapkovsku ģimeni no Saulkrastu novada, Daņilovu ģimeni no Valkas novada, Mesteru ģimeni no Ogres novada, Ingas Madžules un Gaija Marskella ģimeni no Cēsu novada, Bataragu ģimeni no Jēkabpils novada Salas pagasta, Lasmaņu ģimeni no Stelpes pagasta Bauskas novadā, Olgas Karasenko un Alekseja Piļenoka ģimeni no Glūdas pagasta Jelgavas novadā un Kreitālu ģimeni no Aizkraukles novada Pļaviņām. Uz pasākumu nevarēja ierasties, bet bija ielūgta arī Krūmu ģimene no Ādažu novada un Frēlihu ģimene no Ventspils.

Par ģimenēm, kas viesojās Rīgas pilī, Valsts prezidents saņēma atsauksmju vēstules no novadu pašvaldībām.

LETA

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.