Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Valles pagasta zemnieku saimniecība “Zemgaļi” attīstībā ieguldījusi 230 tūkstošus eiro

Ilustrācija no canva.com

Bauskas novada Valles pagasta zemnieku saimniecība “Zemgaļi” ieguldījusi vairāk nekā 230 tūkstošus eiro saimniecības modernizācijā. Kopā ar Lauku atbalsta dienestu un Swedbank iegūtie līdzekļi ieguldīti jaunas tehnikas iegādē. Miglotājs un sējmašīna ļaus kāpināt realizētās produkcijas apjomu, izmantojot jaunākās lauksaimniecībā pieejamās tehnoloģijas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Saimniecības “Zemgaļi” īpašnieks Jānis Zvirbulis norāda: “Šobrīd redzam, ka būtiska ir saimnieciskās darbības modernizācija, paplašinot augkopības tehnikas klāstu un ieviešot precīzās lauksaimniecības tehnoloģijas. Finansējuma piesaiste ļauj mums šo soli realizēt pārliecinoši un pārdomāti, lai nodrošinātu saimniecības attīstību.”

Zemnieku saimniecība “Zemgaļi” apsaimnieko vairāk nekā 300 ha lielu platību augkopības produkcijas ražošanai. Saimniecībā galvenokārt tiek audzēti ziemas un vasaras kvieši, ziemas un vasaras mieži, hibrīdie ziemas rudzi, kā arī augu maiņas nodrošināšanai papildus audzē zirņus.

Kā saka Rolands Zeltiņš, Swedbank Uzņēmumu apkalpošanas daļas Lauksaimniecības virziena vadītājs: “Modernas tehnoloģijas un precīzā lauksaimniecība kļūst par pamatu efektīvai darbībai laukos, jo tādā veidā ir iespējams kāpināt atdevi no katra apsaimniekotā hektāra. Veiktās investīcijas uzlabos ne tikai saimniecības “Zemgaļi” ekonomiskās darbības rādītājus un konkurētspēju, bet arī nodrošinās ieguldījumu negatīvās klimata pārmaiņu ietekmes mazināšanā.”

Saimniecība “Zemgaļi” dibināta 1992. gadā un tās īpašnieks ir Jānis Zvirbulis. Saimniecība aizvadīto finanšu gadu strādājusi ar teju 300 tūkstošu eiro lielu apgrozījumu un 84 tūkstošu eiro peļņu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.