Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Vakara romāns “Žults”

Izdevniecība “Latvijas Mediji” laidusi klajā Jāņa Sviklāna “Vakara romāna” sērijas grāmatu “Žults”. Šis ir autora pirmais literārais darbs un konkursā “Vakara romāns 2022” novērtēts ar debijas balvu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Liela daļa 21. gadsimta cilvēku dzīves paiet sociālajos tīklos — šeit mēs satiekam draugus, apmaināmies viedokļiem, meklējam palīdzību un arī izlejam sakrājušos žulti. Jāņa Sviklāna ironiskā debijas romāna galvenais varonis Agris sociālajos tīklos pavada gandrīz visu dienu. Darbs šķiet garlaicīgs, tam trūkst prestiža, un arī atalgojums neļauj dzīvot tā, kā gribētos. Ar draugiem īstas saskaņas nav, un atrast meiteni, šķiet, gandrīz neiespējamā misija. Toties ‘‘Facebook’’ ļauj radīt ne tikai vienu, bet pat vairākas šķietami veiksmīgas, pašpārliecinātas un ietekmīgas personības.

“Stāsts par jaunā speciālista darba gaitām valsts iestādē ir koši mūsdienīgs. Smeldzīgu humoru te caurvij rūgta pašironija, paverot durvis uz to virtuālo pasauli, ko uztur un kurā glābjas ļoti daudzas nenovērtētas un kompleksu mocītas būtnes. Tāds ir šī vēstījuma galvenais varonis Aigars,” atklāj rakstniece Monika Zīle.

Jānis Sviklāns (1991) dzimis Ludzā. Bērnību pavadījis Pušmucovā, tagadējā Ludzas novadā, pusaudža vecumu — Baldonē, tagadējā Ķekavas novadā, bet šobrīd dzīvo Rīgā. Ieguvis maģistra grādu kvalitātes vadībā.

Strādājis gan privātajā, gan publiskajā sektorā. Pašlaik darbojas kvalitātes vadības jomā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.