Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Vakara romāns —“Vēstule”

Izdevniecība “Latvijas Mediji” laidusi klajā žurnālistes, rakstnieces, publicistes, redaktores, teātra un pasākumu režisores Daces Judinas “Vakara romāna” sērijas grāmatu “Vēstule”. Šī ir autores jaunās triloģijas “Inde vīna kausā” pirmā grāmata.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Romāns “Vēstule” stāsta par notikumiem mūsdienu Latvijā.

Rita Kadiķe, aģentūras RiKa īpašniece, glīta, talantīga, neatkarīga četrdesmitgadniece, nonākusi kļūmīgā situācijā — civilvīrs Uldis viņu ievilcis mahinatora Georga Kroķa tīklos, izaugsmes vārdā pierunājot apvienoties, kas izrādās reiderisms. Rita vēršas pēc palīdzības pie Buldoga — skarbākā Rīgas jurista Marka Boldina. Dita Stropa, trīsdesmitgadniece, divu bērnu māte, asās mēles dēļ tiek atlaista no darba un gandrīz pakļūst zem auto, taču liktenis piespēlē balvu — divus gadiem neredzētus draugus no pagātnes. Tur, pie apvāršņa, visi sīkie dzīves pavedieni satek kopā…

“Romāna varoņi uzreiz iekaro lasītāja simpātijas, jo cenšas dzīvot savu dzīvi pēc labākās sirdsapziņas, par spīti puniem un sirdssāpēm. Grūtības viņus dara stiprākus un gudrākus, ļaujot kritiski paskatīties uz apkārtējiem un sevi,” saka Ruta Zimnoha, grāmatu blogere, autore.

Dace Judina (1970) — žurnāliste, rakstniece, publiciste, redaktore, teātra un pasākumu režisore, vieslektore, dziesminiece. Interese par literatūru, mūziku, teātri, autobraukšanu, datoriem, bet it īpaši krimināljomu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.