Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

“Vakara romāna” sērijas grāmata

Izdevniecība “Latvijas Mediji” laidusi klajā žurnālistes Esperansas Barones “Vakara romāna” sērijas grāmatu “Sarkanais zelts.”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Vakara romāna’’ sērijā iznāk jaunākie, latviešu autoru, “Vakara romāna” konkursa laureātu darbi. Konkursa mērķis ir veicināt latviešu oriģinālliteratūras tapšanu, izdodot aktuālas, mākslinieciski augstvērtīgas, interesantas un vizuāli pievilcīgas grāmatas. Sērijā reizi mēnesī iznāk grāmatas par mīlestību un naidu, sarežģītām attiecībām, noziegumiem, ar neparedzētiem sižeta pavērsieniem.

Cik maz mēs īstenībā zinām par savu tuvinieku dzīvi, par to daļu, kur mūsu nav klāt, kas neattiecas tieši uz mums! Ko tu darītu, ja kāds no taviem mīļajiem, vistuvākajiem cilvēkiem pēkšņi pazustu? Kam tu zvanītu? Kur tu meklētu? Vai tu būtu gatavs kāpt lidmašīnā un triekties uz otru pasaules malu, lai meklētu adatu siena kaudzē? Pat tad, ja tev pašam būtu tik slikti, ka tu fiziski to gandrīz nespētu? Uz šiem jautājumiem nākas atbildēt Agnesei, kad pēc dažu nedēļu ilga darba starptautiskā uzņēmumā Venēcijā bez pēdām pazūd viņas meita…

“Ir pazudusi Agneses meita Beta. Agnese dodas viņu meklēt uz Venēciju un atceras Marisu, vīrieti, kurš Agneses dzīvē ienesa ne vien piedzīvojumu, bet arī visai daudz sāpju un kļūmīgu izvēļu. Tas, kas šķietami aizmirsies, nu meklēšanas trīs dienās atgādina par sevi. Vai Agnese to spēs izturēt? Vai viņa atradīs meitu? Saka, — ja meklēto neatrod 72 stundās, tad cerības ir minimālas…

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Romānā grodi savijas vairākas aktuālas tēmas — gan cilvēku pazušana, gan Covid pandēmija un medicīniskie eksperimenti, gan jaunu meiteņu pavedināšana varas aprindās. Kā tas viss beidzas? Lasiet, būs interesanti!” atzīst grāmatu blogere Meldra Gailāne.

Esperansa Barone (pseidonīms) ir bijusī žurnāliste, kas tagad strādā mārketinga jomā, bet no rakstīšanas, kā redzams, nekur tālu nav aizgājusi. Viņa ir rīdziniece ar saknēm Liepājā, kur arī cenšas pavadīt pēc iespējas vairāk laika. Esperansa Barone brauc ar velo, un viņai ir mazdārziņš, kura galvenā funkcija papildus patīkamai laika pavadīšanai vasarās ir komposta kaudze, jo viņa reliģiozi šķiro ne tikai iepakojumu, bet arī pārtikas atkritumus. “Sarkanais zelts” ir autores debijas romāns. 

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.