Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

“Vai mani vēl atceries?”. Klintaines skola atkal uzņem skolēnus un skolotājus

Šogad aprit 155. gadskārta, kopš dibināta Klintaines skola. Tai bija lemts nedaudz vairāk kā simts gadu ilgs mūžs. Skola slēgta pirms 53 gadiem, bet cilvēku atmiņās tā ir joprojām. Tuva un mīļa, par ko liecināja kuplais bijušo skolēnu un skolotāju skaits skolas jubilejas salidojumā, uz kuru aicināja Klintaines pagasta bibliotēkas vadītāja Alita Kluša. Bijušās skolas pagalms un ēka atkal bija cilvēku pilna.
Iepriekšējo reizi Klintaines skolas laikabiedri tikās pirms 25 gadiem. Kopš tā laika uz priekšu ritējis ne tikai cilvēka mūžs, pārvērtības piedzīvojusi arī skolas ēka un tās apkārtne. Alita Kluša daudz pētījusi skolas darbības laiku un tās vietu pagasta vēsturē. Ar plašo materiālu viņa iepazīstināja gan tikšanās dalībniekus, gan laikrakstu “Staburags”.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.