Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Vai kampaņa “Esi skolotājs!” attaisnos cerības?

Kampaņā “Esi skolotājs!” sākusies jauno skolotāju piesaiste projektā “Mācītspēks”, kura pamatā ir darba vidē balstītas studijas Latvijas Universitātē, Liepājas Universitātē un Daugavpils Universitātē. Kampaņas laikā notiks uzņemšana visās skolotāju sagatavošanas programmās, piedāvājot kļūt par pirmsskolas pedagogu, sākumizglītības skolotāju vai dažādu mācību priekšmetu skolotājiem. Izglītības jomā trūkst speciālistu. Vai šī kampaņa attaisnos uz to liktās cerības un piesaistīs jaunus nozares darbiniekus?

SARMA STUGLE, Seces pagasta pamatskolas direktore


— Šobrīd skolas darbinieku kolektīvam papildinājums nav nepieciešams. Gaidām atgriežamies vienu skolotāju no atvaļinājuma. Aizgāja datorikas pasniedzējs, bet viņa vietā skolotāju atradām. Mums ir maza skola, spējam nodrošināt pedagoģisko sastāvu. To, vai šis projekts piepildīs uz to liktās cerības, rādīs laiks. Skolotāji noveco, arī mūsu iestādē vidējais darbinieku vecums ir tuvāk pensijas gadiem. Ir jāmeklē risinājumi un veidi, kā piesaistīt jaunus skolotājus. Kad es sāku strādāt skolā, skolotājs varēja mācīt vairākus priekšmetus. Tagad ir liela slodze, jāaizpilda dokumenti, beigās nav, kas strādā. 


Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.