Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Vai atsevišķi notikumi tiek noklusēti?

Pēc kādiem kritērijiem tiek atlasīti operatīvo dienestu raksti/apskati? Sajūta, ka atsevišķi notikumi tiek noklusēti. Piemēram, viens pārgalvīgais ar auto nodarīja lielus postījumus Skrīveros, apdraudēja neskaitāmus autovadītājus un gājējus, bet par šo notikumu klusums…” laikraksta “Staburags” redakcijai raksta kāds lasītājs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Laikraksta “Staburags” redakcija ziņas par ceļu satiksmes negadījumiem, zādzībām un citiem notikumiem saņem no Valsts policijas, kuras pārstāve ziņas atlasa no visa notikumu klāsta. Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Dace Kalniņa atbild: “Atgādinām, ka nesniedzam informāciju par absolūti visiem notikumiem, kas tiek reģistrēti Valsts policijā. Katru dienu Zemgales reģiona pārvaldē vidēji tiek reģistrēti 100 gadījumi, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā, vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Rakstām par katru gadījumu, kas kaut kādā ziņā ir izaicinājums sabiedrības drošībai. To darām, tiklīdz šāda informācija nekaitē izmeklēšanai.”

Papildus jautājām, kas tad īsti notika Skrīveros. Policijas pārstāve informē, ka, pēc sākotnējās informācijas, Skrīveros, Jāņa Purapuķes ielā, vīrietis vadīja automašīnu Škoda Scala un uzbrauca apgaismes stabam un metāla aizsargbarjerām, tās bojājot. Tāpat autovadītājs nepakļāvās policistu likumīgajām prasībām un pēc ceļu satiksmes negadījumiem centās lietot alkoholiskos dzērienus. Aizdomās par atrašanos alkohola reibumā vīrietis tika nogādāts ārstniecības iestādē analīžu veikšanai. Policijā par notikušo sākti četri administratīvo pārkāpumu procesi.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.