Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Vai atbalsts tūrismam Latvijā bijis pietiekams?

Tūrisma krīzes vadības komiteja paudusi nostāju, ka demisionēt vajadzētu finanšu ministram Jānim Reiram un veselības ministram Danielam Pavļutam, jo tieši viņi atbildīgi, ka šī nozare nīkuļo. Ministru prezidents Krišjānis Kariņš gan uzskata, ka sabiedrība nevar mūžīgi uzturēt uzņēmējdarbību, ja tā nav īpaši pieprasīta. Vai atbalsts tūrismam Latvijā bijis pietiekams?
ANITA ŠMITE,
Aizkraukles novada Tūrisma nodaļas vadītāja
— Uzņēmējiem šis gads bijis ļoti spraigs un vajadzējis intensīvi domāt, kā turpināt savu darbību, pielāgoties situācijai un noteikumiem, kas bieži mainās. Tas viss prasa lielu elastību. Ir, protams, uzņēmumi, kuri nesūdzas, un sezona bijusi ļoti laba, bet tiem, kuri vairāk balstījās uz grupu piedāvājumiem, autobusu tūrēm un ārvalstu tūristiem, apmeklējumu kritums ir ievērojams, un viņiem nepieciešams lielāks atbalsts. Situācija grūta arī tiem, kuriem jāuztur ēkas un jāsagādā viss nepieciešamais viesu uzņemšanai. Līdzīgi arī produktu ražotājiem, jo tirdziņi lielākoties nenotiek. Nesen aptaujājām uzņēmējus, vai bijušas problēmas ar atbalsta saņemšanu, un pagaidām tādas informācijas nav, bet atsevišķi minēja, ka tā noteikti vajadzīga lielāka.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.