Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Vai amatpersonām jāaizliedz ieņemt vienlaikus vairākus algotus amatus valsts un pašvaldību institūcijās?

Portālā Manabalss.lv gandrīz 10 000 vajadzīgās balsis, lai iniciatīvu nodotu tālākai skatīšanai Saeimā, savācis priekšlikums par aizliegumu amatpersonām ieņemt vairākus algotus amatus publiskās institūcijās. Idejas autori iestājas pret amatpersonas amatu savienošanu ar citiem algotiem vai citādi atlīdzinātiem valsts amatpersonas amatiem vai amatiem citās publiskas personas institūcijās

SANDIJS VECTĒVS, Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja priekšnieka vietnieks stratēģijas un politikas plānošanas jautājumos

— Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) piekrīt, ka pašlaik spēkā esošais interešu konflikta novēršanas regulējums nosaka vispārīgu aizliegumu, kas attiecas uz visiem valsts amatpersonu amata savienojumiem, un tāpēc tas nav optimālākais risinājums. KNAB ieskatā pareizāk būtu izvērtēt katru situāciju individuāli.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.