Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Uzņēmējs Andris Bogdanovs: Līdzekļus atbalsta sniegšanai valdība ņem no mums un atdod mums atpakaļ

Rēķini par gāzi un elektrību kļuvuši tik lieli, ka daži uzņēmumu īpašnieki jau izlēmuši savus uzņēmumus slēgt, pirms nonāk parādos. Citi vēl cer uz tūlītēju energoresursu cenu griestu noteikšanu. Visi meklē risinājumus, kā elektroenerģijas un gāzes patēriņu samazināt. Kāda šobrīd ir situācija uzņēmējdarbībā, un kādi taupības pasākumi tiek ieviesti?
Ingūna Grandāne, SIA “IMiga” valdes priekšsēdētāja
Salīdzinot ar iepriekšējiem mēnešiem, esam saņēmuši ļoti lielu elektrības rēķinu par augustu. Neraugoties uz to, mēs turpinām strādāt. Domājam par ekonomijas iespējām, jaunu, elektroenerģiju mazpatērējošu iekārtu iegādi, bet baidāmies ieguldīt, jo nezinām, kādi būs ziemas mēneši. Šobrīd ar bažām gaidām rēķinu par gāzes apkuri. Pašlaik elektrības un gāzes rēķini ir neadekvāti augsti.Elektrības rēķini ir iespaidīgi, nespēju iedomāties, kas mūs sagaida turpmākajos mēnešos. Mums katrā ziņā palīdzētu, ja valdība apstiprinātu elektroenerģijas patēriņa cenu griestus uzņēmējiem, jo šobrīd nav saprotams, cik liels sadārdzinājums vēl ir iespējams. Mums bija laba vasara, strādājam ar lielu apdomu. Neesam no tiem uzņēmumiem, kas dzīvo no rokas mutē. Elektrības cenu griestu noteikšana būtu atbalsts, saprastu, kas gaidāms un kā strādāt. Uzņēmumiem, kam nav uzkrājumu un kas strādā šodienai, pat šāds atbalsta veids varētu būt nepietiekams.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.