Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Uzņēmējiem domas par biedrības vajadzību atšķiras; iesaka veidot konsultatīvo padomi vai konventu

Aizkraukles kultūras centrā pulcējās novada uzņēmēji, lai diskutētu par uzņēmēju biedrības dibināšanu. Iniciatīva par šādu soli nāk no Aizkraukles novada domes Attīstības komisijas.
Bez pašvaldības tomēr nevar
Uzņēmējs Māris Mālmeisters, Lielvārdes novada uzņēmēju biedrības vadītājs, dalījās pieredzē par darbu šajā organizācijā. Viņš uzsver, ka biedrības dibināšanas process noteikti nav ātrs un vienkāršs un arī viņa vadītā organizācija neizveidojās vienas dienas laikā. Sākumā vietējā pašvaldība, līdzīgi kā Aizkraukles novadā, rīkoja ikmēneša tikšanos ar uzņēmējiem, līdz vienā brīdī viņi apjautuši, ka var iztikt arī bez pašvaldības un organizēties paši. “Pašvaldībai var teikt paldies par sākumu, kas tika ielikts, taču tagad mēs darbojamies paši par sevi. Tomēr bez pašvaldības pilnībā iztikt arī nevar. Ir situācijas, kad paši uzņēmēji nevar par kaut ko vienoties, tad pašvaldība ir kā vidutājs, kas apsēdina visus pie viena sarunu galda,” stāsta Māris Mālmeisters.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.