Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Uzņēmēji izjūt darbinieku trūkumu

Celtniecības nozarē vienu brīdi var būt darbinieku trūkums, bet jau nākamajā pārpalikums. Tas atkarīgs no dienas, nedēļas, mēneša. Mēs nekad neesam spējuši savu darba grafiku plānot ilgtermiņā. Mūsu problēma ir atrast pietiekami daudz darbinieku kādam lielākam objektam, bet pēc tam, piemēram, nākamajā mēnesī, šiem darbiniekiem atrast darbu nākamajā objektā. Mainās darba raksturs. Līdz šim neesam mēģinājuši pieaicināt ārvalstu viesstrādniekus. Stabilais kolektīvs ir ilgstoši strādājoši darbinieki, un sen nav bijis tā, ka uzņemtu jaunus. Tāpat diezgan plašs ir sadarbības partneru lauks, lai jebkurā brīdī varētu sameklēt nepieciešamos speciālistus. Mums ir daudz jauniešu, kas pieteikušies strādāt vasarā, par to prieks, bet viņu trūkst rudens — ziemas periodā, kad viņiem ir skola vai studijas. Viņi kā darbinieki ir ļoti labi, uzmanīgi un centīgi.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.