Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Uzadi zeķes Ukrainas karavīriem!

Reaģējot uz pēdējo lūgumu no Ukrainas puses, par tik ļoti nepieciešamajām lietām, žurnāls “IEVA” sadarbībā ar laikrakstu “Staburags” aicina Latvijas iedzīvotājus iesaistīties akcijā – adīt jaunas vai noziedot jau noadītās vilnas zeķes Ukrainas karavīriem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tā ir pavisam vienkārša iespēja palīdzēt Ukrainas karavīriem, kuriem trūkst termoekipējuma un salst kājas. Šai situācijā nekas nav labāks par kārtīgām vilnas zeķēm, kuras silda, pat mitras būdamas.

“Ko tas prasa? Tikai nedaudz dzijas, pāris vakaru un labas domas. Tāpēc savā 25 gadu jubilejā “IEVA” aicina – piedalies arī tu! Uzadi karavīriem zeķes, atsūti mums, un mēs tās nogādāsim Ukrainā. Ja esi liela adītāja, derēs arī tās, kas jau ir saadītas. Un galvenais – uzraksti arī siltu novēlējumu tam karavīram, kas zeķes valkās, un ieliec iekšā zeķē. Nav svarīgi, kādā valodā to raksti, – tas tāpat būs no sirds,” aicina žurnāla veidotāji.

Kas tev jāzina par zeķu adīšanu:

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

*Izvēlies īstas vilnas dziju vai ar nelielu sintētikas piejaukumu.

*Tām, kas prot adīt, bet aizmirsušas, kā ada zeķi, – jāmeklē kāds no “IEVAS” oktobra numuriem. Izstāstīs arī par latviešu aizsardzības zīmēm, kuras varēs ieadīt, ja vēlēsies.

*Adi rakstainas vai vienkrāsainas – tam nav nozīmes. Cik lielu? Izmēri vajadzīgi dažādi – apmēram no 39. līdz 46. kājas lielumam.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Zeķes var nogādāt “IEVAS” redakcijā, Stabu ielā 34, vai sūtīt ar “OMNIVA”.

Lai bez maksas nosūtītu uzadītās zeķes, jāieiet mājas lapā www.omniva.lv/mana/kampanas un jāizpilda forma vai jāzvana pa tālruni 67006100, un palīdzēs noformēt sūtījumu.

Zeķes vari sūtīt līdz 31.10.2022.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aizkraukles novada adītājas līdz 21. oktobrim uzadītās zeķes var nogādāt arī “Staburaga” redakcijā Lāčplēša ielā 4 (vairāk informācijas pa tālruni 26544160), un mēs tās vēlēk nogādāsim “Ievas” redakcijā.

Vairāk var uzzināt www.manizurnali.lv vai pa tālruni 67006100,

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.