Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Uz skatuves labākie. Konkursa laureātu vidū dejotāji no Aizkraukles novada – “Dancing Crystal” un “Sanivi”

Aizkrauklietes gandarītas par pieredzi. Foto no deju grupas

Rīgā “ATTA” centrā notika starptautiskais horeogrāfu konkurss “BEST SHOW 2023”, kurā piedalījās ap 220 deju grupas no Latvijas, Igaunijas, Somijas un Lietuvas. Dalībnieku un laureātu vidū arī dejotāji no Aizkraukles novada – “Dancing Crystal” un “Sanivi”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sacensības vērtēja starptautiski atzīti dejotāji un horeogrāfi, skatuves mākslinieki, kā arī sabiedrībā pazīstami cilvēki no dažādām valstīm un masu mediju pārstāvji, jo pasākuma mērķis bija gan apvienot uz vienas skatuves šīs deju sezonas labākos priekšnesumus, gan sniegt atpazīstamību deju grupām. Turklāt konkursu varēja vērot tiešraidē TV4 kanālā un sociālajos tīklos.

Pļaviņu deju studija “Dancing Crystal” Vadītāja Tatjana Zagorska-Udaļcova atzina, ka, vēloties gūt pieredzi, izmantot iespēju piedalīties savā “Urban” jeb pilsētvides deju kategorijā, ko darīja arī “Sanivi” no Aizkraukles, kas konkursā piedalījās ar vienu grupu. Tās vadītāja – Sanita Martiņenko.

Pļaviņieši bija pārstāvēta kuplā skaitā – visas četras studijas deju grupas “Mini KIDS CRYSTAL”, “KIDS CRYSTAL”, “Shiny CRYSTAL” un “CRYSTAL”. Panākumi neizpalika un šoreiz vismazākajiem dejotājiem no grupas “Mini KIDS CRYSTAL”, kuri dejo tikai pirmo sezonu. Viņiem godam nopelnītā 2. vieta “Mini Kids” kategorijā. Pārējiem tā bija laba pieredze un iespēja dejot kopā ar sezonas labākajām grupām. Tradicionāli katrs “BEST SHOW 2023” dalībnieks apbalvots ar diplomu par piedalīšanos.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.