Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Ukrainas iedzīvotājus sildīs ar adījumiem un mīļiem vārdiem Saistībā ar nule aizritējušajiem valsts svētkiem tiekas represētie

KOPĀSANĀKŠANAS PRIEKS pēc vairāk nekā diviem gadiem.

Latvijas Politiski represēto apvienības Kokneses nodaļa apvieno 33 biedrus, no tiem 27 Koknesē. Kovida laikā pasākumi un kopāsanākšana izpalika, taču šī sezona sākusies ar dažādām aktivitātēm.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pēc divarpus gadu pārtraukuma pirmo tikšanos represētie rīkoja saistībā ar nule aizritējušajiem valsts svētkiem. Tās laikā nozīmīgā jubilejā sveica Terēziju Gerasimovu.

Represētie uz tikšanos bija aicinājuši jauno Kokneses apvienības pārvaldes vadītāju Agritu Vagoliņu. Savstarpējās sarunās viņi vadītajai izteica lūgumu piešķirt transportu braucienam uz Likteņdārzu, kā arī ekskursijai. Triju stundu tikšanās sirsnīgā gaisotnē noslēdzās pie krodziņa “Rūdolfs” saimnieces Anniņas skaisti klātā galda, kur tika staigāts arī pa atmiņu takām. Pasākuma kulminācija — kopīgs svētku koncerta apmeklējums kultūras centrā.

Kokneses politiski represētie nolēmuši iesaistīties arī palīdzības vākšanā Ukrainai, adot un ziedojot adījumus, kurus 6. decembrī nogādās Rīgā. Sūtījumam represēto vārdā tiks pievienota Antoņinas Midegas gatavota kartīte ar spēcinošiem, sirsnīgiem un mīlestības pilniem vārdiem ziedojuma saņēmējiem cerībā, ka tie sasildīs arī sirdis. Todien Rīgā notiks arī kārtējā koordinācijas padomes sēde, kurā ik pēc trim mēnešiem pulcējas pārstāvji no visām represēto nodaļām. Šoreiz viens no darba kārtības punktiem būs par Likteņdārza ozolu gatves sekmīgu veidošanu.

22. decembrī pulksten 12 represētie dosies uz Latviešu biedrības namu Rīgā, kur notiks fonda “Sibīrijas bērni” Ziemassvētku pasākums. 

ZIEDOJUMS UKRAINAI. No Kokneses represētajiem uz Ukrainu aizceļos ap 20 pāru vilnas zeķu.
Foto no Kokneses represēto nodaļas

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.