Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Ugunsdzēsējiem panākumi sacensībās Hamburgā

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta komanda ar panākumiem atgriezusies no sacensībām “Stiprākais ugunsdzēsējs”, kas 27. augustā norisinājās Vācijas pilsētā Hamburgā, atzīmējot šīs pilsētas ugunsdzēsības 150. gadadienu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vecuma grupā līdz 30 gadiem Dobeles daļas pārstāvis Artūrs Rožkovs izcīnīja 2. vietu un Armands Laurinaitis no Aizkraukles daļas – 4. vietu. Savukārt, vecuma grupā no 30 līdz 40 gadiem Valmieras daļas pārstāvim Matīsam Spalvam 2. vieta un Jelgavas daļas pārstāvim Kristapam Ansonam 3.vieta. Latvijas komandā vēl startēja Skrundas posteņa pārstāvis Gatis Stiba. Kopumā četri no pieciem Latvijas komandas dalībniekiem ieguva godalgotas vietas, sacenšoties kopā ar stiprākajiem Vācijas, Austrijas, Somijas un citu valstu ugunsdzēsējiem.

Šīs sacensības bija patiesa spēka un izturības pārbaude, jo dalībniekiem pilnā aizsargtērpā bija jānes šļūteņu sainis, tad jāvelk 90 kilogramu smags manekens, pēc kā jāveic spēka pārbaude, sitot ar āmuru pa kustīgu sliedi. Kad tas paveikts, jāpaņem ar ūdeni pilnas šļūtenes un tās jāaizvelk noteiktā attālumā. Noslēgumā dalībniekiem bija jāuzskrien sešu stāvu augstumā, kur atradās finišs.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.