Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Turpina apspriest dzīvnieku patversmes izveidi Aizkraukles novadā

Kā norit dzīvnieku adopcija, cik kaķu pašreiz uzturas biedrības “Felida” telpās, ko iesākt ar klaiņojošajiem kaķiem, patversmes organizēšana un finanšu līdzekļi dzīvnieku barošanai — jautājumi, ko “Felidas” biedri apsprieda kopā ar Aizkraukles novada domes pārstāvjiem.
Jau rakstījām, ka 4. martā norisinājās Aizkraukles dzīvnieku aizsardzības biedrības “Felida” un novada pārstāvju tikšanās, un tika norunāts vēlreiz kopā sanākt 25. martā. Šajā laikā biedrība nosūtīja vēstuli domes deputātiem. Uz tikšanos bija ieradušies novada domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Zālītis, Aizkraukles pilsētas un pagasta pārvaldnieks Aigars Zīmelis, pašvaldības izpilddirektora vietnieks Gvido Liepiņš un pašvaldības policijas priekšniece Anita Ozola.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.