Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Treisija Tifānijas Tukre lomas dēļ samierinās ar pretstatiem

Šonedēļ 19. dzimšanas dienu atzīmēja aizkraukliete Treisija Tifānija Tukre. Jauniete ir īsts spridzeklītis, labprāt nonāk uzmanības centrā — vai tas būtu skolas pasākums, vai galvenā loma izrādē. Treisija vēlas nākotni saistīt ar medicīnu, to, vai viņa ārstēs cilvēkus vai dzīvniekus, rādīs laiks.
Nogriežņi rada paniku
Treisija ir jaunākā trīs bērnu ģimenē. Augot kopā ar māsām Beāti un Kristu, neiztika gan bez pašaizliedzīgas māsu mīlestības, gan tipiskiem meiteņu kašķiem. Lai arī vecākās māsas jau sākušas patstāvīgu dzīvi, trijotne saglabā ciešas attiecības un bieži pavada laiku kopā. Mīļa tikšanās vieta ģimenei ir lauki Pļaviņās, kur tiek svinēti svētki un radītas jaunas, siltas atmiņas.
“Kā jaunākā biju ģimenes mīlulīte. Mani lutināja, ucināja, pirka mantas. Tam, ka ir vecākās māsas, bija arī savi mīnusi — jaunas drēbes man reti pirka, es tās “mantoju”. Ar māsām vienmēr esam bijušas tuvas. Mājās varējām pakašķēties, bez domstarpībām neiztikām, taču, izejot pagalmā, vienmēr iestājāmies viena par otru. Neraugoties uz to, ka biju maza, ja dzirdēju kādu runājām ko sliktu vai nejauku par māsu, biju gatava cīnīties!” atminas jubilāre. Treisija ir ekstraverta personība, tāpat viņa atklāj, ka cenšas būt skolotāju mīlulīte. Izglītības ziņā viņa pret sevi ir prasīga, perfekcionisms pirmo reizi parādījās pirms 12 gadiem. “1. klasē bija tāds gadījums — matemātikā uzdeva mājasdarbu, vilkt taisnus nogriežņus. Mājās sapratu, ka man neizdodas uzdevumu veikt, iekļaujoties vienā burtnīcas lappusē. Man sākās tāda kā panika, nespēju nomierināties. Likās, ka daru nepareizi. Sākās histērija! Rezultātā mammai vēlu vakarā nācās zvanīt skolotājai, lai noskaidrotu, vai drīkst uzdevumu pildīt pa vairākām lapām. Šī nepieciešamība pēc perfekcionisma mācībās ir saglabājusies. Ja runa ir par sāls daudzumu zupā, istabas sakārtošanu vai ko citu, man ir vienalga, bet mācībās viss jāpaveic pēc iespējas labāk!”

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.