Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Svaru stieni nomaina pret fotokameru

Oļegs piedzima Baltkrievijā. Kad viņam bija trīs gadi, ģimene pārcēlās uz dzīvi Latvijā, Aizkrauklē. Bērnībā Oļegs bija mierīgs zēns, vecākiem galvassāpes nesagādāja. Viņam ir septiņus gadus jaunāks brālis, kuru nācies pieskatīt un auklēt, taču tas attiecības nav pasliktinājis, un viņi joprojām labi satiek.
Pēc deviņiem mācību gadiem Aizkraukles 1. vidusskolā Oļegs devās uz Rīgu, kur izmācījās par būvtehniķi. Profesijas izvēle bija pragmatisks lēmums — vajadzēja pieprasītu arodu, celtnieki vienmēr vajadzīgi, tad nu ilgi galva nebija jālauza. Studiju laikā aizkrauklietis bija noslogots, jo mācības apvienoja ar darbu. “Līdz trijiem biju skolā, pēc tam devos uz darbu būvniecībā, vakaru noslēdzot ar treniņu zālē. Vēl paspēju arī apmeklēt kādu ballīti. Tas bija interesants, ļoti aizņemts laiks,” atminas jubilārs. Pēc diploma iegūšanas Oļegs kādu laiku vēl strādāja būvniecība, taču drīz vien saprata, ka tas nav īstais aicinājums. Šobrīd viņš strādā apdrukas darbnīcā “ATTA PRINT” un izkopj sirdslietu — fotografēšanu.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.