Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

“Staburagā” uzzina vairāk nekā kaimiņš internetā

Oktobrī sākās preses izdevumu pasūtīšana nākamajam gadam. Viena no pirmajām “Staburagu” abonēja skrīveriete Lidija Audijāne, piebilstot: “Es “Staburagu” lasu no tā iznākšanas pirmās dienas — 1967. gada, tad gan tam bija cits nosaukums.”
Lidijas kundze pastāstīja, ka rocība nav tik liela, lai avīzi pasūtītu uzreiz gadam, tāpēc viņa to abonē pa ceturkšņiem. Reiz gan gadījies, ka piemirsusi, bet piezvanījusi redakcijai un jau pēc divām dienām avīze bijusi pastkastītē. Skrīveriete labprāt lasa ceļojumu aprakstus, patīk novadnieku ceļojumu piezīmes, vien šķiet, ka viņi pārāk aizsēdējušies Ķīnā. “Vajag taču vairāk ceļot pa Latviju, jo te ir visskaistāk!” teic Lidija. Mūsu lasītājai patīk arī raksti par jaunajiem uzņēmējiem, apraksti un intervijas ar interesantiem cilvēkiem un jubilāriem.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.