Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Spēles izskaņā pietrūkst pacietības. “BK Aizkraukles novads” piekāpās komandai “BK Augšdaugavas novads”

Gintas Grincēvičas foto

Aizkraukles sporta centrā aizvadīta reģionālās basketbola līgas spēle, kurā pašmāju vienība “BK Aizkraukles novads” ar 64:74 piekāpās komandai “BK Augšdaugavas novads”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Artūrs Elksnītis, komandas “BK Aizkraukles novads” treneris stāsta, ka mačs bija saspringts jau no paša sākuma: “Likās, ka spēle būs vieglāka, puslaikā bijām vadībā ar +3, bet jutām, ka nebūs viegli nosargāt pārsvaru. Pēc trešās ceturtdaļas komandas rādīja līdzvērtīgu sniegumu. Mača noslēdzošo daļu ļoti sasteidzām — gribējām ātri izcīnīt uzvaru, strauji veidojām uzbrukumus. Pietrūka pacietības, varētu teikt, pat augstasinības, spēlētāji laukumā vairs viens otru nejuta, pie tā cītīgāk jāstrādā treniņos. Tika pieļauts ļoti daudz kļūdu — garām aizmesti brīvi metieni. Tie nebija sarežģīti, bet bumba grozā nekrita. Tas iedragāja mentāli un sagrāva pārliecību par saviem spēkiem, kas rezultējās nepatīkamā iznākumā.”

Rezultatīvākais spēlētājs mājinieku sastāvā bija koknesietis, komandas kapteinis Andrejs Grustāns. Viņš laukumā aizvadīja 31:30 minūti, gūstot 17 punktus. Šo piektdien basketbolisti aizvadīs izbraukuma spēli Daugavpilī, savukārt 17. novembrī būs mājas spēle pret Jēkabpils komandu.

Ar bumbu rokā komandas kapteinis un rezultatīvākais spēlētājs —Andrejs Grustāns.