Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Sociālās aprūpes centrā dzīve neapstājas, bet turpinās

Vai, nonākot sociālās aprūpes centrā, dzīve apstājas? “Vecbebros”, kas kopš pagājušā gada darbojas Bebru pagastā, noteikti nē. Te senioriem cenšas pietuvināt apstākļus, kas līdzīgi kā mājās.
‘‘Staburagu’’ sagaida sociālās aprūpes centra (SAC) vadītāja Inita Bērzkalna. Sociālās aprūpes centrs kļuvis par vietu, kur seniori aizvada savas dienas, bet darbinieki nemitīgi domā un gādā, kā nodrošināt ģimeniskai videi pietuvinātus apstākļus. Fonā skan jestra mūzika, kas neliek justies stīvi, bet gan atraisīti. Personāls dara savu darbu — kopj telpas, aprūpē guļošos iemītniekus, risina ikdienas lietas.
Mājās katrs pieradis dzīvot, kā pašam tīk. SAC ikdiena ir saplānota — noteiktā laikā ēdienreizes, procedūras, nodarbības, pastaigas, brīvais laiks.
Interešu pulciņu nodarbības senioriem notiek pirmdienās, trešdienās un piektdienās. Sākas pēc brokastīm un turpinās pēc pusdienām. Labāk darbi sokas priekšpusdienā, pēcpusdienā, ņemot vērā cienījamo vecumu, pārņem nogurums un var mazāk padarīt.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.