Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Slideno lauku ceļu dēļ Sunākstei brauc ar līkumu

SIA “Daugavpils autobusu parks” paziņoja, ka nebrauks ierasti caur Daudzevu, Sunāksti, Viesīti un Apserdi, jo ceļš ir pārāk slidens un nevēlas apdraudēt pasažierus. Par šādu lēmumu neapmierināti daudzi, tajā skaitā sunākstieši, kuri gatavi rakstīt protesta vēstules.
SIA “Daugavpils autobusu parks” (DAP) pagājušajā nedēļā izplatīja paziņojumu — sakarā ar autoceļa V956 “Daudzeva—Viesīte—Apserde” seguma slikto stāvokli (apledojumu) pasažieru drošības dēļ, uzņēmums no šodienas, 26. janvāra, līdz 6. februārim (vai uz nenoteiktu laiku), veicot reģionālās nozīmes maršruta Nr. 7238 “Rīga—Jaunjelgava—Subate” reisus, neapkalpos pieturvietas “Sunākste”, “Vārnavas pagrieziens”, “Viesīte” un “Silakrogs”. Šis posms tiks apbraukts pa autoceļu P86 Sērene—Kalnieši un autoceļu P73 Vecumnieki—Nereta—Subate.
Par radušos situāciju sazinājos ar sunākstiešiem. Viena no aktīvākajiem kopienā Ramona Ukrina teic, ka šāda DAP rīcība iedzīvotājos radījusi sašutumu un šajā nedēļā to paudīs vēstulēs, ko adresēs Aizkraukles novada pašvaldībai un Autotransporta direkcijai (ATD). “Sanācām kopā, spriedām un nolēmām, ka nevaram to tā atstāt. Ir cilvēki, kuriem autobuss ir vienīgais variants, kā nokļūt ārpus Sunākstes,” saka Ramona. Neesot tā, ka katru dienu pieturā stāv brauktgribētāju rinda, bet ir cilvēki, kas to izmanto regulāri. Ir dienas, kad brauc trīs, pieci cilvēki, protams, ir dienas, kad nebrauc neviens. Jautāta par skolēnu iespējām nokļūt mācību iestādē, Ramona teic, ka uz skolu Salā viņus aizved SIA “Tukuma auto”, kurai arī šajā pusē ir maršruti. Šī uzņēmuma šoferīši nesūdzoties par pārāk slidenajiem ceļiem. Tāpat bērnus veiksmīgi līdz skolām Daudzevā un Viesītē aizvizina skolēnu autobusi, kuru vadītāji arī nav sūdzējušies. Pirms daugavpiliešiem maršrutu uz Rīgu veica uzņēmums “Nordeka”, un ar to problēmu principā nebija.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.