Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Skrīveros koncertā “Mans nams” uzstāsies Latvijas Baptistu draudžu mūziķi

Skrīveru Kultūras centrā 2022. gada 7. maijā plkst.16.00 koncertu sniegs Latvijas Baptistu draudžu savienības Muzikālās kalpošanas apvienības mūziķi. Uzrunu klātesošajiem teiks sludinātājs Lūkass Balodis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Koncerts ar moto “Es un mans nams – mēs kalposim Tam Kungam (Joz.24:15)”, veltīts Mātes un Ģimenes dienai, kuras svinam maijā. Skrīveru, Ogres, Pļaviņu, Viesītes, Madonas, Rīgas Āgenskalna un Mateja draudzes mūziķu sniegumā skanēs slavas un pielūgsmes mūzika. Koncertā Skrīveru Kultūras centrā mīļi gaidīts būs ikviens klausītājs.

Muzikālās kalpošanas apvienības vadītājs, koncerta mākslinieciskais vadītājs Māris Dravnieks stāsta: “Koncerts “Mans nams” aicina svinēt svētkus mammai, mātei, māmiņai, māmulītei, vecmāmiņai… Svētīgu namu piepilda mammas rūpes, to izdaiļo viņas skaistuma un kārtības sajūta. Skaidrs, ka mammai nav iespējams teikt paldies par daudz! Paldies Dievam par Tevi, mamm!”

Koncerta “Mans nams” mākslinieciskie vadītāji ir Rudīte Tālberga un Māris Dravnieks.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākumu organizē LBDS Muzikālās kalpošanas apvienība, sadarbībā ar Skrīveru baptistu draudzi, Skrīveru Kultūras centru un Skrīveru Mūzikas un mākslas skolu.

Pasākums vienlaikus notiks Talsu baptistu baznīcā, Mazsalacas kultūras centrā un Skrīveru kultūras centrā.

Muzikālā kalpošanas apvienība ir viena no Latvijas Baptistu draudžu savienības nozarēm, ko brīvprātīgi veido dažādas muzikālās kalpošanas vienības draudzēs – kori, ansambļi, slavēšanas grupas, instrumentālie ansambļi un orķestri, lai īstenotu muzikālo sadarbību starp dalībniekiem, valsts un nevalstiskajām organizācijām un organizētu dalībnieku kopīgus muzikālos pasākumus, Kristus evaņģēlija sludināšanā.

Sarmīte Pāvulēna – LBDS Muzikālās kalpošanas apvienības padomes, Skrīveru baptistu draudzes locekle.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.