Abonēt

Skrīverietim divas zelta medaļas Eiropas čempionātā

Deviņvīru spēks rokās! Aigars Ruzģis Eiropas čempionātā ārmreslingā Lietuvā.
Foto no personīgā albuma

Lietuvā, Viļņā, notika Eiropas čempionāts ārmreslingā. Čempionātā piedalījās vairāk nekā 400 roklauzēju, pārstāvot 21 valsti. Latviju čempionātā pārstāvēja 15 sportistu izlase. Sportisti izcīnīja astoņas zelta medaļas — divas no tām mājās pārveda Aigars Ruzģis no Skrīveriem.
Sacensības noritēja sešas dienas, kurās starp junioriem, veterāniem un pieaugušajiem ar katru roku tika aizvadītas spraigas cīņas.Trešajā un ceturtajā sacensību dienā pie ārmreslinga galdiem devās veterānu vecuma grupas (40+) sportisti. Svara kategorijā līdz 90 kilogramiem par Eiropas čempionu kļuva Aigars Ruzģis no Skrīveriem. Aigars čempionātā izcīnīja divas zelta medaļas,  sacenšoties gan ar labo, gan kreiso roku.

Šis bija Latvijas ārmreslinga vēsturē veiksmīgākais Eiropas čempionāts. Kopumā Latvijas sportisti izcīnīja astoņas zelta, trīs sudraba un astoņas bronzas medaļas. Komandu konkurencē starp vīriem (“senior”) Latvijas izlase izcīnīja augsto 3. vietu.