Abonē e-avīzi "Staburags"!
Abonēt

Skrīveriete Anna Fedotovska vēlas veidot karjeru Latvijā

Anna Fedotovska ir skrīveriete, kura jau no bērnības ir pieradusi pie darba un atbildības. Anna ir Latvijas patriote, vēlas veidot ģimeni, un, iespējams, pārcelties atpakaļ uz Skrīveriem.
Anna kā lielākā daļa novadnieku mācījusies Andreja Upīša Skrīveru vidusskolā. Atceroties bērnību, viņa stāsta, ka jau tolaik iemēģinājusi roku biznesā — pārdevusi pašas radītos zīmējumus. Par nopelnīto varēja kaut ko iegādāties autoveikalā. Ģimene audzēja zemenes, kartupeļus, un jau septītās klases laikā vasaras brīvlaikā viņa pārdevusi pašas izaudzēto, pelnīja naudu skolai. Līdz ar to iemācījusies saprast naudas vērtību. Skolas laikā aizrāvās ar vijoles spēli. Tomēr pametusi un šobrīd to nožēlojot. Tolaik gribējies vairāk laika pavadīt ar draugiem. Tomēr par bezatbildīgu Annu noteikti nevar saukt. Tā kā mamma darbā bieži aizkavējusies līdz vēlam vakaram, viņai pašai vajadzēja gādāt par sevi, mācīties bez skubināšanas. Tas iemācījis atbildības sajūtu, novest iesākto līdz galam.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties Staburags.lv abonementu:

"Staburags.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē Staburags.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā Staburags.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Staburags.lv komanda.